Projektowanie

Obecnie najczęściej wybieraną formą reklamy są materiały drukowane. Jak jednak wybić się na tle konkurencji i przyciągnąć klienta właśnie do swojej firmy?

Najprościej jest zainwestować w materiały reklamowe, które przyciągną wzrok potencjalnych kupujących. Pomożemy Ci zdecydować, które materiały są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, a jeśli wiesz, czego potrzebujesz – zaprojektujemy to.

Wykonujemy zarówno projekty ulotek, wizytówek, plakatów czy papieru firmowego, ale także banery wielkoformatowe czy opakowania produktów. Stworzymy dla Ciebie cały wygląd stoiska reklamowego, począwszy od roll-upów czy ścianki, a kończąc na literach świetlnych czy przestrzennych.

Prowadzisz stronę firmową i chcesz zmienić jej wygląd? Stworzymy dla Ciebie projekt zarówno prostej strony internetowej jak i każdy pojedynczy element całej witryny czy rozbudowanego serwisu.

Dodatkowo, żeby Twoja firma zgodnie prezentowała się w zarówno w formie papierowej jak i w Internecie, wykonamy dla Ciebie grafiki do użytku w mediach społecznościowych (cover page, grafiki na reklamę Facebooka itp.)

IMAGIT oferuje usługi z zakresu projektowania 3D - w tym wizualizacji produktów i animacji. Możemy dla Ciebie wykonać animowany film reklamowy oraz inne, multimedialne materiały reklamowe.

Oprócz tego, w naszym studio projektowym możemy przygotować interfejs użytkownika Twojej aplikacji mobilnej niezależnie od tego czy masz już działający prototyp czy samą koncepcję.